Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Banka Kartı / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.
e-Devlet Kapısı

e-Devlet Kapısı

Artık, e-Devlet şifrenizi almak için PTT şubesine gidip sıra beklemenize gerek yok! İnternet Şubesi kullanıcı kodu ve şifreniz sayesinde e-Devlet Kapısı’na anında giriş yapabilirsiniz*. Üstelik, tamamen ücretsiz olarak.

Giriş yapmak için aşağıdaki iki yöntemden birini kullanabilirsiniz:
  • İnternet Şubesi'ne giriş yapıp sağ üstteki “e-Devlet Kapısı”na tıklayabilirsiniz.  
  • turkiye.gov.tr sitesindeki İnternet Bankacılığı sekmesinde ING Bank logosuna tıklayıp ING Bank İnternet Şubesi kullanıcı kodu ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.
* Bu hizmeti kullandığınızda TC Kimlik Numaranız e-Devlet Kapısı’na gönderilecek ve e-Devlet Kapısı’ndan size ait bilgilere erişebileceksiniz. Yeni bir pencerede açılacak olan e-Devlet Kapısı ING Bank A.Ş. ile ilişkili değildir. Detaylı bilgi ve sorularınız için turkiye.gov.tr adresini ziyaret edebilir veya 160’ı arayabilirsiniz.

e-Devlet Kapısı ile Hangi İşlemleri Yapabilirim?

e-Devlet Kapısı Kamu hizmetlerine erişim imkanı sağlar.
SGK Hizmet Dökümü alma, dava dosyası, aile hekimi, araç, askerlik durum belgesi sorgulama, IMEI kaydetme gibi pek çok işleminizi bu platform üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.