Bankacılık işlemleriniz için bize evinizden kolayca ulaşın.

Bankacılık işlemleriniz için bize evinizden kolayca ulaşabilirsiniz. Şubelerimiz 09.00-12.30 ve 13.30-17.00 arasında destek vermeye devam edecek olsa da hem kendi sağlığınızı hem de toplum sağlığını korumak amacıyla bankacılık işlemlerinizi evinizden çıkmadan gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

  • transfer icon

    İşlemlerinizi sıra beklemeden ve vakit kaybetmeden gerçekleştirmek için İnternet Şubesi’ni veya ING Mobil’i kullanabilirsiniz. ING Mobil üzerinden; para transferi, fatura ödemesi, otomatik fatura talimatı , düzenli ödeme talimatı, kredi kartı borç ödeme, kredi kullanımı ve kredi taksit ödemesi gibi birçok işleminizi gerçekleştirebilir, ING Mobil’i kullanmadan önce videolarımızı izleyebilir, işlemlerinizi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. ING Mobil videolarını izlemek için tıklayın.

  • basket icon

    Sorularınıza anında yanıt almak ya da bizimle sohbet etmek isterseniz, akıllı bankacılık robotumuz INGo 7/24 sizinle! Ona ing.com.tr üzerinden veya ING Mobil’den ulaşabilir, sizi gerçekleştirmek istediğiniz işleme yönlendirmesini isteyebilirsiniz.

  • transfer icon

    Bu dönemde hayatınızın büyük bir çoğunluğunu sosyal medyada geçirdiğinizi biliyor, Turuncu Destek ekibimizle Twitter’dan gelen sorularınızı en hızlı şekilde yanıtlamaya çalışıyoruz. Turuncu Destek ekibimizle iletişime geçmek isterseniz, onlara buradan ulaşabilirsiniz.