Anında Şifre

Anında Şifre

ING Mobil ve İnternet Bankacılığı Anında Şifre İşlemleri

ING Kredi Kartı veya ING Banka Kart sahibiyseniz Anında Şifre ile ING Mobil ve İnternet Bankacılığı şifrenizi hemen alabilirsiniz. ING Mobil giriş ekranında bulunan ‘Şifremi Unuttum’ adımına tıklayarak ING Kredi Kartı veya ING Banka Kartı bilgilerinizi kullanarak kolayca şifrenizi alabilirsiniz.

Eğer herhangi bir ING Kart’ınız bulunmuyorsa, ING Mobil giriş ekranında bulunan ‘Şifremi Unuttum’ adımına tıklayarak NFC özellikli telefonunuz ile Yeni Kimlik Kartınızı kullanarak şifrenizi alabilirsiniz.

Anında Şifre'den faydalanabilmek için sistemimizde kayıtlı telefon numaranızın güncel olması gerekiyor. Cep telefonu numaranızı ING Mobil'de Profil > İletişim Bilgileri menüsünden, ING ATM'lerimizde ise Şifre İşlemleri menüsünde bulunan GSM NO Güncelleme adımından güncelleyebilirsiniz. 

ING Kredi Kartı ve ING Banka Kartı Şifre İşlemleri

Bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan SIFRE yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2205'e kısa mesaj göndererek kart şifrenizi öğrenebilirsiniz.

ING Mobil ‘den ING Kartınıza şifre almak isterseniz, ING Mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra sol üst köşede bulunan “Profil Ayarları”– “Şifre işlemlerim” adımından kartınıza şifre oluşturabilirsiniz

Bilgi Destek