ING Mobil Kurumsal - SSS


Göster: 

Merak Ettikleriniz

ING Mobil Kurumsal nedir?

ING Mobil Kurumsal, bankanızı sürekli yanınızda taşımanızı sağlayıp işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirdiğiniz ve içerisinde birden çok özelliği barındıran bir mobil uygulamadır. Apple ve Android işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabilir. ING Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdiğinizde bankacılık işlemlerinizi her yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

ING Mobil Kurumsal kullanıcı kodu ve şifremi nasıl alabilirim?

Kurumsal İnternet Şubesi'ne girerken kullandığınız kullanıcı kodu ve şifrenizi ING Mobil Kurumsal'a girerken kullanabilirsiniz. Kullanıcı kodu ve şifreniz yok ise, size en yakın şubemizden alabilirsiniz.

ING Kurumsal’ı kimler kullanabilir?

ING müşterisi olan tüm firmalar ING Kurumsal uygulamasını kullanabilir.

ING Mobil Kurumsal şifremi hatırlamıyorum.

İnternet Şubesi kullanıcı kodu ve şifreniz ile ING Mobil'e hemen giriş yapabilir eğer kullanıcı kodu ve şifrenizi hatırlamıyorsanız Anında Şifre ile alabilirsiniz.

ING Kurumsal uygulamasını destekleyen modeller nelerdir? - FAQ

IOS için IOS 6.0 ve üstü, Android için 2.3.5 üzeri işletim sistemine sahip tüm cihazları destekliyoruz.

ING Kurumsal uygulamayı nasıl kullanabilirim?

iPhone, iPad, iPod Touch'ın iOS 6 ve üstü işletim sistemleri ile Android 2.3.5 ve üzeri işletim sistemlerini destekleyen mobil cihazlarda kullanabileceğiniz ING Kurumsal uygulamayı buraya tıklayarak kolayca indirebilir veya mobil cihazınızda ki uygulama dükkanını ziyaret ederek de uygulamamızı indirebilirsiniz.

Çek Dolabı’na çeklerimi nasıl ekleyebilirim?

Çek Dolabı’nda bulunan "Yeni Çek Yükle" butonuyla açılan menüde, çekinizin fotoğrafını çekerek veya MICR kodu ile birlikte diğer bilgileri elle girerek çekinizi klasörleyebilirsiniz.

Çeklerimin resimlerini çekerek veya bilgilerini elle girerek Çek Dolabı’na eklediğimde, ilgili tutar otomatik olarak hesabıma geçecek mi?

Çek Dolabı, ilk aşamada sadece çekinizin bilgilerini saklama amacını taşımaktadır. Çek dolabına eklenen çekte belirtilen tutar, otomatik olarak hesabınıza geçmemektedir.

İşlem onay süreci nasıl işliyor?

Gerçekleştirilen ödeme ve para transferleri, onay yetkisi bulunan kullanıcılara bildirim yoluyla hatırlatılır. Onay yetkisi bulunan kullanıcı, "Onay/İptal İşlemleri" menüsünden ilgili işlemin detay bilgisini görüntüleyip, iptal veya onay işlemini gerçekleştirebilir. 

Onay/İptal işlemleri menüsünde listelenen işlemleri onaylayamıyorum. Nedeni nedir?

Sadece yetkisi olan kullanıcılar onay/iptal işlemlerini gerçekleştirebilir.

İşlemlerimin onay sürecini Onay/İptal menüsünden takip edebilir miyim?

"Onay Özeti" ekranından, onay bekleyen, iptal edilen ve gerçekleşen tüm işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Bu işlemlerinizi aynı zamanda işleminizin türüne göre de listeleyebilirsiniz.
Göz atın...
INGeF

E-Fatura sistemine ING ile geçin, iş hayatınızı kolaylaştırın.

INGeF

En Yakın Şube