ING Ekspres ile yeni nesil şube deneyimi

ING Ekspres ile şube deneyimi artık bambaşka. 

Deneyimli müşteri temsilcilerimiz ve finansal danışmanlarımız ile sizlere her zamanki ING deneyimini yaşatmaya yeni konseptimizde de devam edeceğiz.

Dijital dönüşümümüzün bir parçası olarak, şubelerimizdeki işlemlerin hızlandırılması amacıyla şubelerden gerçekleştirilen yüksek tutarlı para çekme ve yatırma gibi nakit işlemlerini ATM’lere aktardık. Bu kapsamda, ATM adetlerini artırdığımız ve limitlerini yükselttiğimiz yepyeni şube konseptimiz ING Ekspres’i hayata geçirdik. 

Yeni nesil şube deneyimini yaşamak için sizi de en yakın ING Ekspres şubelerine bekliyoruz. 

Hangi şubeler ING Ekspres konseptinde? 

Malatya, Bostanlı, Gebze, Levent ve Florya’da ING Ekspres şubelerini görebilirsiniz. Yakında birçok farklı lokasyonda ING Ekspres şubelerinden hizmet alabileceksiniz.

ING Ekspres’te hangi hizmetleri alabilirim? 


  • Bu şubelerimizde, şube içi ATM’lerimizin sayısını artırdık. Şubelerimizin resmi mesai saatleri arasında hizmet veren bu ATM’lerden, ATM kartınızı kullanarak para yatırma işlemi ve 200 bin TL’ye kadar para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Diğer tüm ING Şubelerimizde olduğu gibi gişeden yapılan nakit işlemler hariç tüm bankacılık işlemlerinizi, ING Ekspres şubelerinden de gerçekleştirebilirsiniz.
  • ING Ekspres şubelerinde bulunan şube içi ATM’lerde, mesai saatleri içinde nakit işlemlerinizi 200 bin TL’ye kadar gerçekleştirebilirsiniz.
  • Nakit ile ilgili tüm gişe işlemlerinizi ING Ekspres şubelerimizde bulunan müşteri deneyimi yöneticilerimizin yönlendirmesi ile dijital kanallarımızdan yapabilirsiniz.
  • Henüz ATM’de kullanabileceğiniz bir Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız yoksa ING Ekspres’ten kartınızı anında alabilirsiniz. 

ING Ekspres’ten alamayacağım hizmetler neler? 

  • ING Ekspres’te kasa bulunmadığı için, kiralık kasa hizmetlerini diğer şubelerimizden almaya devam edebilirsiniz. Diğer şubelerimizin adres ve telefon bilgilerine ulaşmak için tıklayın
  • Talimatlı ve vekaletname ile yapılan nakit işlemler için diğer şubelerimizi kullanabilirsiniz.
  • Şubelerimizde çalışan müşteri deneyimi yöneticilerimiz aracılığı ile nakit işlemler gerçekleştirilememekte olup, bu işlemler için 200 bin TL ve 200 bin TL karşılığı dolar ve Euro işlemlerinizi şube içi ATM’lerimizden gerçekleştirebilirsiniz.