Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Banka Kartı / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.

Turuncu Ekstra'lılara Petrol Ofisi'nden 30 TL Yakıt Hediye!

Petrol Ofisi'nden 30 TL yakıt hediye!

Ocak ayında ING Banka Kartıyla 750 TL ve üzeri harcama yapan Turuncu Ekstra’lılara özel, Şubat'ta Petrol Ofisi'nden 30 TL yakıt hediye!

Kampanya Koşulları

•       Kampanya 11 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir. 
Kampanya kapsamında, Turuncu Ekstra programına kayıtlı olup, Turuncu Ekstra programı kapsamında 1 Ocak – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında, ING Banka Kartları (Turuncu Ekstra Kart veya ING Nakit Kart) ile yaptığı alışverişlerin ve/veya vadesiz hesaptan yaptığı fatura ödemelerinin toplamı 750 TL ve üzeri olan müşteriler 30 TL değerinde Petrol Ofisi’nden hediye yakıt (akaryakıt/otogaz) kazanabilecektir.
Kampanya kodu 4 Şubat 2019 haftası itibari ile ING Bank A.S. tarafından SMS ile kampanya koşullarını yerine getiren iletişim izni açık müşterilerimize verilecek olup, 28 Şubat 2019 saat 23:59’a kadar kullanılabilecektir. İletişim izni açık olmayan ve kampanya koşullarını yerine getiren müşterilerimiz, kampanya kodunu 0850 222 0 600 Telefon Bankacılığı aracılığıyla temin edebilirler.
Kampanya kodunu aldıktan sonra, müşterinin kampanyaya www.petrolofisikazandiriyor.com sitesine kayıt olması zorunludur. Müşteri tarafından; Adının, Soyadının, GSM numarasının, Araç Plaka’sının ve ING Bank A.S. tarafından kendisine verilen kampanya katılım kodunun girilmesi gerekmektedir.
Kampanyaya katılan müşterilerin varsa Positive Card’ına yoksa GSM numarasına 30 TL değerinde yakıt hediyesi aynı gün içinde yüklenecektir. 
Positive Card’ı olan müşterilerin yüklenen yakıt hediyelerinin kullanılabilmesi için kartın aktif olması şarttır. Positive Card’ı aktif hale getirip, şifre alabilmek için AKTIF yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYADINI aralarında boşluk bırakarak 7627’ye kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. ÖRNEK AKTİFLEŞTİRME MESAJI: AKTIF 7000190070001900 MEHMET YILMAZ.
Petrol Ofisi hediye yakıt (akaryakıt/otogaz) sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt (akaryakıt/otogaz) alımlarında geçerli olacaktır ve nakde çevrilemez.
Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır. Kampanya kapsamında Positive Card başvuru formu genel şartları geçerlidir. 
Bu kampanya ING Bank A.S. ve Petrol Ofisi’nin diğer kampanyaları ile birleştirilemez. 
Kampanyadan, kampanya boyunca her müşteri sadece 1 kez yararlanabilmektedir. 
Kampanyaya 1 cep telefonu numarası  ile sadece 1 kez katılım sağlanabilir. 
Kampanya 10.000 kişi ile sınırlıdır.
Her kampanya katılım kodu sadece 1 kez kullanılabilir. 
Kampanya kodunun son kullanım tarihi 28 Şubat 2019’dur. 
Kampanya kurgusu ve süresinde meydana gelen değişiklik hakkı ING Bank A.S.ve Petrol Ofisi’ne aittir. Ayrıntılı bilgi için Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri Danışma Hattı 0800 211 02 29