Turuncu Ekstra avantajlarından yararlanmaya bir adım önde başlayın.

Şubat ayında Turuncu Ekstra harcama hedefinize 500 TL Ekstra Destek ING'den.
Şubat ayında Turuncu Ekstra Banka Kartı’nızla ayın ilk ve son günü arasında toplamda 2.000 TL yerine, size özel 1.500 TL harcayarak, mart ayında Turuncu Ekstra programının avantajlarından faydalanabilirsiniz.
Market, restoran, akaryakıt gibi harcamalarınızı Turuncu Ekstra Banka Kartı'nızla yaparak veya vadesiz hesabınızdan fatura talimatı vererek toplam 1.500 TL harcamaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Kampanya Koşulları

- Turuncu Ekstra programı ile Turuncu ve e-Turuncu TL Hesaplarınıza ek faiz, kredinize nakit iade, farklı banka ATM'lerinden ücretsiz para çekme ve yatırma, ING Mobil ve Internet Şubesi'nde ücretsiz EFT/havale avantajlarından yararlanabilirsiniz. Turuncu Ekstra’nın ekstralar dünyası ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.
- Ekstra Destek, Turuncu Ekstra programındaki aylık 2.000 TL harcama hedefinize kolayca ulaşmanız için, ING'nin size özel sunduğu fırsattır. Böylelikle aylık harcama hedefiniz 2.000 TL olsa da 500 TL değerindeki Ekstra Destek düşüldükten sonra, ay sonuna kadar 1.500 TL harcamanız gerekir. Ekstra Destek, yalnızca Turuncu Ekstra programı için sağlanan özel bir avantajdır, nakit karşılığı olmadığı için harcanamaz. 
- Turuncu Ekstra Banka Kartı ile yapılan alışverişlerin veya vadesiz hesaptan yapılan fatura ödemelerinin toplamı şubat ayında 1.500 TL'ye ulaştığında mart ayında Turuncu Ekstra programı avantajlarından yararlanılır.
- Turuncu Ekstra Banka Kartı ile sanal ve fiziki POS’lardan yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.
- Kampanyadan sadece hedef kitlede yer alıp kendisiyle kampanya iletişimi yapılan müşteriler faydalanabilir.
- Kampanya tek seferlik olup, 500 TL Ekstra Destek sadece ilgili ay için geçerlidir.