Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Banka Kartı / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.

Ramazan Bereketiyle Geldi! 70 TL Ramazan Bonus’u!

Bonus üyesi market ve akaryakıt sektörlerinde 125 TL ve üzeri ilk harcamaya 10 TL, üçüncü harcamaya 20 TL, altıncı harcamaya 40 TL, toplam 70 TL Bonus! Katılmak için KAZAN yazın, 2205’e gönderin.

Kampanya Koşulları

Kampanya 3 Mayıs 2019 – 9 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
Bonus üyesi market ve akaryakıt sektörlerinde 125 TL ve üzeri ilk harcamaya 10 TL, üçüncü harcamaya 20 TL, altıncı harcamaya 40 TL, toplam 70 TL bonus verilecektir. Yani toplamda 1 harcamada 10 TL, 3 harcamada 30 TL, 6 ve üzeri harcama da 70 TL kazanılmış olacaktır.
Her müşteri en fazla 70 TL bonus kazanabilecektir.
Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp, 2205’e bankamız sisteminde kayıtlı GSM numarasından sms gönderilmelidir. Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
Kampanyaya ING Bonus Kartlar, ING Pegasus Kartlar ve Ek kart harcamaları dahildir.
Şirket Kredi Kartları , Light Kartlar kampanyaya dahil değildir.
Puan yüklemeleri 12 Haziranda yapılacak olup, 23 Haziran’a kadar kullanım yapılabilecektir.
Sanal kartlar, internet harcamaları, MOTO ve temassız işlemler kampanyaya dahildir.
Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir. Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.