Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Banka Kartı / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.
Pegasus 1 Bilet Bedava Kampanyası

BolBol Harca, BolBol Uç!

8 Temmuz-8 Eylül tarihleri arasında Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki ING kioskundan Pegasus BolBol ilk kez Premium Kart başvurusu yapan müşterilerimiz, kredi kartlarını teslim alarak Pegasus’tan yurt içi uçak bileti kazanıyor. 

Kampanya Koşulları

Kampanyadan yararlanabilmek için ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartına Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki ING kioskundan başvurulması, başvurunun onaylanması ve Kredi Kartının müşteri tarafından teslim alınması gerekmektedir. 
Hediye bilet şifreleri Kredi Kartını teslim alan müşterilere, kart teslim tarihinden sonraki 15 gün içinde ING tarafından SMS’le bildirilecek olup, 20 Eylül 2019  tarihine kadar teslim alınan Kredi Kartı sahipleri kampanyadan yararlanabilecektir. 
Kampanya Pegasus’un yurt içi tüm tarifeli hatlarında geçerlidir.
Kampanya 31.07.2019- 30.09.2019 tarihleri arasında yapılacak olan biletlemeler ve 31.10.2019 – 28.03.2020 tarih aralığı içinde yapılacak uçuşlar için geçerlidir.
Kampanya, 15-25 Kasım 2019, 27 Aralık 2019-2 Ocak 2020, 17 Ocak- 3 Şubat 2020 tarihleri arasında kullanılmak üzere alınan biletlerde geçerli değildir.
Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlemek için PNR’da tek yön uçuş ve tek kişi bulunması gerekmektedir.
BolPuanlı biletleme akışında kampanya geçerli değildir. 
Kampanya direkt uçuşlar ve bağlantılı uçuşlarda tek uçuş için geçerlidir.
Bedava bilet şifresi ile yurt içinde Eko bilet alınabilir. 
Misafirler tarafından eklenecek ek hizmetler ve paketler Pegasus Genel Kuralları doğrultusunda ayrıca ücretlendirilecektir.
Şifreler SMS’in misafirin telefonuna iletildiği gün itibariyle kullanılabilir. Her şifre tek kullanımlıktır.
Bedava bilet şifreleri sadece 12 yaş üzeri misafirler için kullanılabilir. 2-12 yaş arasındaki çocuk misafirlerimize bedava bilet şifresi ile biletleme yapılamaz.
Bedava biletler uçuş tarihinden en geç 15 gün öncesine kadar alınmalıdır. 
Bedava bilet şifresi www.flypgs.com, Pegasus mobil site ya da mobil uygulama üzerinden yapılacak biletlemelerde kullanılabilir.
Kampanyadan yararlanmak için; Pegasus BolBol üye girişi yapmanız ve kampanya dahilindeki uçuşlarımız ve belirtilen tarih aralıkları için rezervasyonunuzu oluşturmanız gerekmektedir. Ödeme ekranında bilgilerinizi doldurduktan sonra, kampanyalar bölümündeki şifre alanına bedava bilet şifrenizi  girip "Onayla” butonuna bastığınızda tek yön bilet tutarının 0 TL olarak geldiğini görebilirsiniz.
Bedava bilette iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
Bedava bilet satılamaz, devredilemez veya BolPuan’a çevrilemez.
Kampanyada yer almayan her türlü işleme ilişkin Pegasus Genel Kuralları uygulanacaktır.
Pegasus ve ING kampanya koşullarında tek taraflı olarak her türlü değişikliği yapma haklarını saklı tutar.