Dünya Engelliler Günü'nde, desteğimiz görme engelli öğrencilere.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde “Birlikte Yürüyelim” kampanyasına katılarak Toplum Gönüllüleri Vakfı iş birliğiyle, görme engelli lise öğrencilerinin akıllı baston ihtiyacına destek oluyoruz.

Siz de Turuncu Ekstra Kart’ınızla yuvarla.com üzerinden TOG'u seçerek Birlikte Yürüyelim kampanyasına bağışta bulunun, yaptığınız bağış kadar biz de sizin adınıza bağışta bulunalım, engelleri hep birlikte aşalım.

Turuncu Ekstra Kart'ınızı şimdi Yuvarla uygulamasına tanımlayın, alışverişlerinizin küsuratı TOG’a bağışlansın, Birlikte Yürüyelim kampanyasına destek olsun.

Bağış yapmak için,

  • yuvarla.com'a girerek kayıt olun,
  • TOG'u seçin,
  • Bağışınızı Turuncu Ekstra Kart numaranızı tanımlayarak yapın.
-ING’nin yaptığınız bağış kadar bağış desteği 3 Aralık 2020-3 Haziran 2021 arasında devam edecektir.
-Kartınızı tanımladıktan sonra yapacağınız her alışverişte, Yuvarla tercihinize göre yukarı yuvarlanacak küsuratlarınızı her seferinde size sorarak ya da aylık belirleyebileceğiniz bir limit dahilinde otomatik olarak yuvarlayıp, TOG'a bağışlayacaktır.
-Bağışlarınızın %100'ü doğrudan vakıf tarafından tahsil edilir. Turuncu Ekstra Kartınızla yaptığınız bağışlar, takip eden ayın 1.gününden itibaren toplu olarak karttan çekilir. Kartınızın bağlı olduğu mevduat hesabının hareketlerinde vakıf tarafından tahsil edilen aylık bağış tutarları gözükür.