Ekstra avantajlardan faydalanın.

16-28 Eylül tarihleri arasında Vadesiz TL Hesap'ınızdan 2 adet Otomatik Fatura Talimatı verin, Ekim ayında Turuncu Ekstra programı avantajlarından faydalanın.

 Üstelik, verdiğiniz bu 2 adet Otomatik Fatura Talimatı ödendikçe, yıl sonuna kadar Turuncu Ekstra avantajlarından faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya kapsamında, 16-28 Eylül (bu tarihler dahil) arasında ING vadesiz TL hesaptan 2 adet Otomatik Fatura Talimatı verilmesi gerekir. Böylece, ekim ayında Turuncu Ekstra programı avantajlarından faydalanılır. 
  • Eylül'de verilen 2 adet Otomatik Fatura Talimatı'nın Ekim, Kasım ve Aralık aylarında vadesiz hesaptan otomatik olarak ödenmesi durumunda, Kasım, Aralık ve Ocak aylarında da Turuncu Ekstra programı avantajlarından yararlanılır. 
  • Kampanya kapsamında verilen Otomatik Fatura Talimat'larının iptal edilmesi veya vadesiz hesaptan otomatik ödenmemesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. 
  • Turuncu Ekstra programı avantajları: Turuncu/e-Turuncu TL Hesaplara ek faiz, ING Mobil ve Internet Şubesi’nde ücretsiz Eft/havale/FAST, Akbank ve Türkiye İş Bankası ATM'lerinden sınırsız, yurt içi diğer banka ATM’lerinden ayda 3 kez ücretsiz para çekme ve yatırma, yeni kullanılacak ihtiyaç kredisi ödemelerinde nakit iade avantajı.