Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Banka Kartı / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.
Aksa Jenaratör Finansman Paketi

Aksa Jenaratör Finansman Paketi

Artık şirketler enerji kesintisi yaşamıyor, işlerine kaldıkları yerden Aksa Jeneratör ile devam ediyorlar! Şirketlerin enerji ihtiyaçlarını etkin ve verimli yönetebilmeleri amacıyla Aksa Jeneratör'den alacakları jenaratörlerde, kredi ve leasing ile finansman imkanı sunuyoruz.

Detaylı bilgi için size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

*Kampanyamız, Türkiye genelinde tüm Aksa Jeneratör ve Aksa Satış Pazarlama ofislerinden yapılan Aksa Jenaratör satışları için 30 Mart 2014'e kadar geçerlidir.

Kredi

Aksa marka Jeneratör alımlarınızda, nakit akışlarınıza uygun olarak eşit taksitli veya ödemesiz dönem seçenekleri ile 36 aya varan vadelerde TL, USD veya EUR cinsinden döviz veya dövize endeksli kredi imkanı sunuyoruz.

Üstelik firmanız turizm sektöründe faaliyet gösteriyorsa, 8 aya varan ödemesiz dönem avantajından da yararlanabilirsiniz.

Leasing

100.000 USD ve üzeri tutarda Aksa marka jeneratör  alımlarınızda; TL, USD veya EUR cinsinden, eşit taksitli, 60 aya varan vadelerle leasing imkanı sizi bekliyor.