Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Banka Kartı / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.

ParaMara Kart Kullanıcı Sözleşme Öncesi Bilgi Formu


ParaMara Kart (“Kart”): Bu Kart, ING Bank tarafından sunulan bir ön ödemeli karttır. Bu kart ile alışveriş yapabilir veya başka bir ParaMara Kart’a para transfer edebilirsiniz.
TCKN’niz altına en fazla bir Kart alabilirsiniz. ING Bank müşterileri için kart ve müşteri limitleri banka tarafından belirlenecektir. Kart ve müşteri limitleri bir takvim yılı için geçerli olacaktır ve her senenin başında limitler yenilenecektir.
Limitler; internet şube, çağrı merkezi, ParaMara, ve şube kanallarından öğrenilebilir.
Kart’a ING Bank Şubeleri, internet bankacılığı, çağrı merkezi, ATM, ParaMara kanallarından ve ING Bank ve başka banka hesaplarından yapılacak para transferi ile ING Bank’a herhangi bir işlem ücreti ödemeden para yükleyebilirsiniz. ING Bank kredi kartlarından ise ParaMara, ve internet bankacılığı kanallarından Kart’a para yükleyebilirsiniz. ING Bank kredi kartlarından yapılan para yüklemelerinde, para yükleme işlemi kredi kartına nakit işlem olarak yansıtılır ve işlem kanalına ait faiz uygulanır.
ING Bank, Kart sözleşmesi şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Dilediğiniz zaman 0850 222 0 600’ü arayıp sözleşmeden cayarak kartı iptal edebilir ve bakiyenizi ING Bank şubelerinden iade alabilirsiniz.
ING Bank Anonim Şirketi; Sicil No: 269682; İşletme Merkezi: İstanbul (Merkez Adresi: Reşitpaşa Mah, Eski Büyükdere Cad, No: 8 34467 Sarıyer/İstanbul); İnternet Sitesi: www.ingbank.com.tr, 0850 222 0 600, MERSİS No: 2332-9421-6542-8742


ParaMara Kart Kullanıcı Sözleşmesi

ParaMara Kart (“Kart”): Bu Kart, ING Bank tarafından sunulan bir ön ödemeli karttır. Bu kart ile alışveriş yapabilir veya başka bir ParaMara Kart’a para transfer edebilirsiniz. 18 yaşın altındakiler bu Kart’a sahip olamazlar. Kart bilgilerine ve işlem hareketlerine ING Bank şubeleri, internet şube, çağrı merkezi, ParaMara kanallarından ulaşabilirsiniz. Bir TCKN altına en fazla bir Kart verilebilir. ING Bank müşterileri için kart ve müşteri limitleri banka tarafından belirlenecektir. Kart ve müşteri limitleri bir takvim yılı için geçerli olacaktır ve her senenin başında limitler yenilenecektir.
Limitler; internet şube, çağrı merkezi, ParaMara, ve şube kanallarından öğrenilebilir.
Kart’a ING Bank Şubeleri, internet bankacılığı, çağrı merkezi, ATM, ParaMara kanallarından ve ING Bank ve başka banka hesaplarından yapılacak para transferi ile ING Bank’a herhangi bir işlem ücreti ödemeden para yükleyebilirsiniz. ING Bank kredi kartlarından ise ParaMara, ve internet bankacılığı kanallarından Kart’a para yükleyebilirsiniz. ING Bank kredi kartlarından yapılan para yüklemlerinde, para yükleme işlemi kredi kartına nakit işlem olarak yansıtılır ve işlem kanalına ait faiz uygulanır.
Kart’a sehven fazla para yüklemeniz halinde, fazla yatırdığınız tutarı aynı gün içinde ING Bank Şubelerinden iade alabilirsiniz. Aynı gün içinde iade alınmayan tutarları, ancak kartınızı iptal ettiğinizde geri alabilirsiniz.
ING Bank, ParaMara Kart sözleşme şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Dilediğiniz zaman 0850 222 0 600’ü arayıp sözleşmeden cayarak kartı iptal edebilir ve bakiyenizi ING Bank şubelerinden iade alabilirsiniz.
İmzalamış olduğunuz sözleşmenin 1 nüshasını dilediğiniz zaman www.ingbank.com.tr ’den alabilirsiniz.
ING Bank Anonim Şirketi; Sicil No: 269682; İşletme Merkezi: İstanbul (Merkez Adresi: Reşitpaşa Mah, Eski Büyükdere Cad, No: 8 34467 Sarıyer/İstanbul); İnternet Sitesi: www.ingbank.com.tr, 0850 222 0 600, MERSİS No: 2332-9421-6542-8742