Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Nakit Kart / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.

Kurumsal Bağış ve Destekler

Anadolu Bursiyerleri

 • ING Bank olarak, Koç Üniversitesi’nin kaliteli eğitime erişimi desteklemek için başlattığı Anadolu Bursiyerleri Programı’nı destekliyoruz.
 • Koç Üniversitesi tarafından yürütülen Anadolu Bursiyerleri Programı, bağışçı kişi ve kuruluşların desteğiyle ülke genelinde başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere erişerek onları donanımlı eğitim imkânlarıyla buluşturmayı amaçlıyor.
 • Program dâhilinde ING Bank Ailesi olarak, üniversite idaresi tarafından detaylı bir başvuru ve değerlendirme süreci sonunda seçilen üç öğrencinin beş yıllık üniversite dönemi boyunca tüm eğitim ve yaşam masraflarını üstleniyoruz.

Darüşşafaka – Babalar Günü Desteği

 • Babalar Günü’nde Darüşşafaka Cemiyeti’ne çalışanlarımız adına bağış yapıyor ve Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimlerine destek veriyoruz. 

 • Birleşmiş Milletler Kadını Güçlendirme İlkeleri (WEP) imzacılarından olan ING Bank Türkiye, kadının sosyal ve ekonomik olarak güçlenmesine olanak tanıyan çeşitli sivil toplum kuruluşlarına destek vermektedir. 
Yeniden İşbaşı Yapan Kadınlar Platformu 

 • ING Bank, iş hayatına ara vermiş eğitimli ve deneyimli kadınları iş hayatına kazandıran Yeniden İşbaşı Yapan Kadınlar Platformu adaylarından bir kişinin 2016 yılı boyunca aday geliştirme masraflarını karşılayacak.
 • Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı 
 • ING Bank, Türkiye’de kadına yönelik şiddete karşı ortak bilinç ve dayanışma ağı oluşturma amacını taşıyan Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’nı destekliyor.
Türkiye Kadın Girişimciler Derneği

 • Soma’da Önce Kadın Eğitim ve Üretim Merkezi’ne ING Bank Hollanda Mikro Krediler bölümünden 30.000 Euro tutarında uluslararası bir fon sağladık. Hibe programı kapsamında merkezde düzenlenen ilk eğitim, ING Bank Hollanda Mikro Krediler Başkanı Roy Budjhawan ve Kagider’in Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılımıyla, ‘Finansal Okuryazarlık’ üzerine oldu. Hibe programı kapsamında 2016 yılı içinde merkezden yararlanan 370 kadın girişimciye dijitalleşme, pazarlama, sosyal medya gibi konularda eğitimler verilecek.

Küçüklere Büyük Destek 

 • ING’nin UNICEF’le olan küresel işbirliği kapsamında, her sene Kasım ayında Küçüklere Büyük Destek sosyal sorumluluk girişimimiz ile çocuklarımızı hayallerine bir adım daha yaklaştırıyoruz. Çalışanlarımızın gönüllü destekleri ile toplanan bağışlarla, UNICEF'in Türkiye’de yürüttüğü projelere destek oluyor, yarattığımız fon ile ING’nin faaliyette bulunduğu 40’ı aşkın ülkenin katılımı ile gerçekleşen küresel yarışta yerimizi alıyoruz. 
Okul Öncesi Eğitim Merkezi – Kahramanmaraş

 • “Turuncu Kalpler” Gönüllülük Programı kapsamında, 500 ING Bank çalışanı İstanbul Maratonu’nda koştu ve yine Unicef Türkiye işbirliğinde yürütülen bir proje olan Kahramanmaraş’taki Okul Öncesi Eğitim Merkezi’nin inşaatına başlanmasına katkı sağladı.